На Одещині автомобіль збив двох пішоходів, жінку врятувати не вдалося. Про це повідомили у поліції в Одеській області.
"Неподалік села Троїцьке близько восьмої години вечора житель Харківщини, рухаючись на Nissan в напрямку Одеси, здійснив наїзд на двох жителів Подільського району - 45-річного чоловіка та 35-річну жінку. Від отриманих травм остання загинула, її попутник-односелець доставлений в лікарню", - йдеться у повідомленні.

Встановлюються повні обставини події.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55