На Одещині однорічна дитина перекинула на себе чайник з окропом

У Білгород-Дністровському районі Одеської області однорічна дитина отримала важкі опіки, перекинувши на себе чайник з окропом.

Як повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, попередньо встановлено, що напередодні увечері 21-річна мати хлопчика, займаючись домашніми справами, залишила його на кухні без нагляду. Граючи, дитина потягнула за шнур електрочайника, який перекинувся і окріп вилився на хлопчика.

Мати не зверталась до медиків, лише змастила опіки олією, а вранці розповіла про подію знайомій, яка й викликала місцевого лікаря.

Машиною швидкої допомоги потерпілого оперативно доставили до реанімаційного відділення обласного опікового центру (Одеса).

За наявною в поліції інформацією, за місцем проживання сім'я характеризується позитивно, в поле зору правоохоронців та соціальної служби у справах дітей не потрапляла. За фактом події відкрито кримінальне провадження за ст. 166 (Злісне невиконання обов'язків із догляду за дитиною) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

загрузка...

Більше новин