На популярному одеському пляжі "Ланжерон" сталася страшна трагедія. Тут в результаті отруєння помер далекобійник з Вінниці.
Двоє далекобійників познайомилися з двома дівчатами з Одеської області. Коли вони спілкувалися на березі моря, дівчата підсипали чоловікам в спиртне невідомий препарат, після чого обидва втратили свідомість.
За даними видання, один чоловік так і не прийшов до тями.
Як тільки далекобійники "вимкнулися", злодійки забрали у них телефони і гроші.
За даними поліції, правоохоронці затримали мешканок Білгород-Дністровського району віком 23 та 28 років.
Їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК (розбій).
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55