В Одеській області від отруєння гасом загинув 81-річний чоловік.
Про це повідомляє "Думская".
Житель села Олександрівка під Одесою помер у лікарні внаслідок шлункової кровотечі та отруєння гасом.
Як повідомили виданню в поліції, пенсіонер зловживав алкоголем і переплутав пляшку зі спиртним і пляшку з пальним.
Причину смерті підтвердив розтин, який провели 17 травня.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55