У Тарутинському районі Одеськоі області підліток наклав на себе руки. Про це повідомили в прес-службі ГУНП в Одеській області.
За інформацією правоохоронців, подія сталася у селі Богданівка.
Відомо, що підліток зростав у благополучній родині. Наразі правоохоронці з'ясовують всі обставини смерті 12-річного хлопчика. За фактом смерті дитини відкрито кримінальне провадження за ст.115ККУ.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55