В Одеській області вчора, 20 листопада, пограбували машину, яка належить прокурору. Про це повідомили у правоохоронних органах.
20 листопада ввечері невстановлена особа шляхом розбиття вікна задніх лівих пасажирських дверей автомобіля Hyundai, викрала речі потерпілої, а саме: пальто вартістю 14 тис. гривень, шубу норкову вартістю 65 тис. гривень, жіночі туфлі вартістю 5 тис. гривень, косметику вартістю 11 тис. гривень та інше. Загальна сума збитку понад 100 тис. гривень.
Автомобіль належить прокурору Одеської місцевої прокуратури.
Розпочато досудове розслідування ч.3 ст.185 КК України.
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51