Суд міста Ізмаїла Одеської області наклав штраф на місцеву жительку, яка працює перукарем і приймала клієнтів, незважаючи на загальнодержавний карантин по COVID-19.
Про це повідомило місцеве видання "Пушкінська" з посиланням на відповідні дані судового реєстру.
Так, 15 квітня салон городянки був відкритий для відвідування. На суді ж жінка попросила її не карати, так як обслуговувалися в салоні тільки його працівники.
"Клієнтка, однак, видала свого майстра. Вона розповіла поліції, що прийшла в салон, щоб зробити манікюр і постригтися, при цьому сама працює барменом. З огляду на цю обставину, перукаря оштрафували на 17 тисяч гривень", - пише видання.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55