20 січня в окупованій Жданівці Донецької області стався вибух на шахті, в результаті якого загинули двоє гірників, один був травмований.
Про це повідомило "МНС" бойовиків.
"У місті Жданівка на ПАТ "АП Шахта Жданівська" 20 січня о 12:29 стався вибух метано-повітряної суміші. В результаті події загинули дві людини 1970 і 1980 років народження", - написали там.
Відзначається, що на момент вибуху в шахті знаходилися 314 чоловік, всі вони самостійно вибралися на поверхню. Пізніше рятувальники підняли тіла загиблих. Крім того повідомляється, що один з гірників отримав травму руки, йому була надана медична допомога.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55