20 січня в окупованій Жданівці Донецької області стався вибух на шахті, в результаті якого загинули двоє гірників, один був травмований.
Про це повідомило "МНС" бойовиків.
"У місті Жданівка на ПАТ "АП Шахта Жданівська" 20 січня о 12:29 стався вибух метано-повітряної суміші. В результаті події загинули дві людини 1970 і 1980 років народження", - написали там.
Відзначається, що на момент вибуху в шахті знаходилися 314 чоловік, всі вони самостійно вибралися на поверхню. Пізніше рятувальники підняли тіла загиблих. Крім того повідомляється, що один з гірників отримав травму руки, йому була надана медична допомога.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22