На окупованій частині Донецької області госпіталізували жінку з підозрою на коронавірус. Її в терміновому порядку доставили до інфекційного відділення лікарні.
"При проходженні КПВВ "Новошахтинськ" 9 березня у жінки була зафіксована температура 37,2. Випадок визначено як підозрілий на коронавірус. Вона знаходиться під медичним наглядом в інфекційному відділенні", - повідомили в так званому Міністерстві охорони здоров'я т зв. ДНР.
При цьому всім особам, які входили в контакт з цією пацієнткою, встановлено медичне спостереження.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55