На Полтавщині аліментний боржник подарував дітям будинок

Мешканець Полтавщини погасив аліментну заборгованість, уклавши договір дарування нерухомості. Після цього стягувачка відмовилась від претензій по сплаті аліментів. Про це повідомляє місцеве видання "Полтавщина".

На Полтавщині батько дітей після розлучення не виконував рішення суду та не сплачував аліменти. Накопичився борг у 103 тисячі гривень. Окрім цього державні виконавці Лубенського міськрайонного відділу державної виконавчої служби обмежили неплатника у праві полювання, виїзду за кордон, керування транспортними засобами та користування зброєю.

Варто зазначити, що і без того чимала сума аліментного боргу була збільшена штрафом за несвоєчасну сплату коштів у розмірі понад 6 тисяч гривень та 10 тисячами гривень виконавчого збору. Тому аби швидко розібратися з питанням утримання родини, громадянин вирішив укласти договір дарування. Завдяки цьому діти отримали у власність будинок, а стягувачка відмовилась від претензій по сплаті аліментів.

До речі, схоже вирішення аліментного спору прописане у Сімейному кодексі України та має назву "договір про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно" (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо). Проте, укладення такої домовленості не звільняє того з батьків, хто проживає окремо, від обов’язку брати участь у додаткових витратах на дитину.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення