На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей

У селі Мачухи Полтавської області померло троє людей, поінформував регіональний підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Мачухи, вулиця Лесі Українки. Отруєння невідомою речовиною. Загинуло три людини. Підрозділи ДСНС не залучалися", – ідеться в повідомленні.

За даними служби, схожий випадок – "отруєння невідомою речовиною" – стався на вулиці Сергія Стародуба в селищі Котельва Полтавської області. Постраждало двоє дітей.

Пізніше більше інформації про інцидент у Мачухах надала поліція Полтавської області.

"Надійшло повідомлення від громадян про виявлення трьох людей без ознак життя у приватному житловому будинку. [...] Також заявник указав на запах газу у приміщенні", – написали правоохоронці.

За їхніми даними, загинули місцеві жителі: чоловіки 45 і 37 років і 22-річна жінка, точні причини смерті мають назвати судмедексперти.

Досудове розслідування розпочали за ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення