На Прикарпатті блогер скоїв самогубство, сповістивши про це у соцмережі

 Intermarium

Неподалік озера Забуте в Долинському районі на Івано-Франківщині знайшли тіло одеського блогера Макса Ліпатова. Про він самогубство сповістив у Вконтакте. Повідомлення запрограмував так, щоб з’явилося за два дні після його смерті.

“Це відкладений пост. Якщо він опублікувався, значить мене більше немає.

Завдання: пройти соціалізацію

Статус: завдання провалене.

Я намагався, чесно, намагався стати нормальним. Але у мене якийсь там розлад особистості (точніше кажучи, моя особистість до кінця не сформувалася, а у 28 років вже пізно щось міняти). Довго цього не розумів, доки не став стикатися з такими ж хворими, як я. Ми вкрай небезпечні. До того ж, до мене приходить розуміння, що я не зможу побудувати міцну сім’ю з коханою жінкою, народити і правильно виховати дітей, тому що я ненормальний! До того ж, немає такої справи, яку б я робив краще за інших і отримував би за неї порівнянну віддачу від соціуму. Так, пару раз стрибнув вище голови… випадково. Але останні пару років я працюю в мінус.

Прагнення до саморуйнування я виявив близько року тому, але тоді ще залишалася надія на позитивні зміни. А тепер надій і сумнівів не залишилося – це кінець мого шляху.

Прошу нікого не звинувачувати в моїй кончині. Еволюція робить своє: непристосовані вимирають. Я як розумна істота це усвідомив і йду сам.

Моє тіло знайдете в “Будинку на дереві” (хребет Аршиця, озеро Забуте). Прохання поховати тут, у Карпатах, на сільському цвинтарі якомусь, хочу в горах залишитися.

Люблю всіх, кому говорив, що люблю.

Пробачте, кому зробив боляче.

Ваш Макс Ліпатов

Мене не стало 10 грудня 2016 р.”

Смерть Макса підтвердили його батько і брат. Тіло чоловіка знайшли в будинку на дереві, який будувала група блогерів у рамках спільного проекту.

Макс Ліпатов жив в Одесі. 2012-го здійснив подорож по Криму на велосипеді. За 17 днів проїхав 800 км.

Восени 2013-го із блогером “Отаман Павлюк” збудували саморобні човни і три тижні пливли вздовж кримського узбережжя.

11 травня у Полтаві повісився журналіст Анатолій Мележик. Передсмертну записку написав у соцмережі. У своїй смерті звинуватив керівника Богдана Звягольського.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення