На Прикарпатті через зливи пошкоджено 12 мостів

Сильні дощі на Прикарпатті з 12 до 14 червня пошкодили 12 мостів, розмили майже 60 км доріг, зруйнували близько 10 км берегоукріплень і підтопили близько сотні житлових будинків. Про це заявив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

"На Прикарпатті негода 12-14 червня встигла наробити багато біди. Опади спостерігали на території Косівського, Долинського, Надвірнянського, Рожнятівського, Верховинського, Снятинського та інших районів. Загалом, було підтоплено понад 100 житлових будинків. В області пошкоджено більш як 12 мостів, переважно, комунальної власності, розмито понад 60 км доріг різної форми власності, зруйновано понад 10 км берегоукріплень та інших споруд", - сказав Федоров.

В області також пошкоджено три автомобільні дороги, а саме: Ільці - Буркут, Довгополе - Кохан, Розтоки - Барвінків.

"На автодорозі Розтоки - Барвінків на Косівщині мали місце близько 10 зсувів. Не ліквідовано зсув в селі Розтоки, оскільки обсяг гірської маси становить близько 1 тис. куб м. Косовська комісія ТЕБ та НС прийняла рішення перекрити автодорогу. Для ліквідації наслідків негоди необхідно близько двох тижнів", - додав чиновник.

Зараз перекрито рух автотранспорту на мосту в селі Червона Надвірнянського району. Там вода підмила перехідні плити моста. Зсув ґрунту після сильних дощів зафіксували ще й на дорозі Будилів - Красноставці в межах села Белелуя Снятинського району. В районах працюють місцеві комісії ТЕБ та НС.

Влада області пообіцяла знайти можливості для компенсації завданих збитків.

Раніше повідомляли, що у Нікополі злива перетворила дороги в річки.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення