Вчора, 23 жовтня, мешканець Калуша виявив на власному подвір'ї гранату РГД-5, яка була прив'язана до цегли, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Управління НС Івано-Франківської ОДА.
Протягом трьох годин працівники вибухотехнічної служби науково-дослідного експертно-криміналістичного центру та кінологічної служби ГУ національної поліції в області обстежували територію приватного будинку.
Вибуховий предмет було вилучено.
Нагадаємо, 21 жовтня у туалеті Авдіївської лікарні знайшли гранату РГД-5.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55