В Івано-Франківській області працівники внутрішньої безпеки Нацполіції встановили діяльність наркоугруповання, організатором якого виявився поліцейський. Про це повідомляє Нацполіція.

Зазначається, що 42-річний чоловік організував розгалужену схему збуту наркотиків у регіоні. Вирощував рослини конопель, переробляв та разом зі спільниками – мешканцями Івано-Франківська - розповсюджував марихуану серед наркозалежних.
За силової підтримки бійців відділу швидкого реагування ДВБ НПУ та за сприяння керівництва ГУНП області організатора затримали під час передачі партії марихуани 33-річному спільнику. Проведено санкціоновані обшуки у фігурантів групи.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55