В Івано-Франківській області з отруєнням до лікарні потрапили 11 осіб. З’ясувалося, що всі вони відвідували один ресторан в готельному комплексі відпочинку "Дубрава".
Як повідомляє пресслужба ДСНС, стан здоров'я постраждалих середнього ступеня тяжкості. Їх госпіталізували з попереднім діагнозом гостра кишкова інфекція в інфекційне відділення Богородчанської центральної районної лікарні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55