У місті Острог Рівненської області кіт заснув на обличчі 4-місячної дитини. Коли тварину зняли, хлопчик виявився мертвим. Про це в понеділок, 8 березня, повідомляється на сторінці Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги у Facebook.
"До приїзду медиків - батько хлопчика робив дитині масаж серця. За словами матері, хлопчик лежав в колясці. Жінка виявила його без ознак життя, коли побачила, що кіт спить на обличчі малюка", - йдеться у повідомленні.
Про подію повідомлено поліцейським.
Медики, які прибули на виклик, також намагалися врятувати дитину, але їм це не вдалося.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55