На Рівненщині на коронавірус захворіли троє працівників Служби безпеки України. Про це у вівторок на брифінгу повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін
“Сьогодні діагностовано три випадки захворювання у працівників даної установи (СБУ — ред.), вони знаходяться в лікарні. В самій установі були запроваджені карантинно-обмежувальні заходи у зв’язку з захворюванням працівників”, — сказав Подолін.
З його слів, приміщення СБУ вже продезінфікували.
Працівники, які повернулись із-за кордону, відправляються на карантин на 14 днів. Частина особового складу знаходиться у відпустках, зазначив заступник голови ОДА.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55