На Рівненщині солдата вбили за запізнення на чергування

У Рівненській області в Дубно солдата-контрактника побили за запізнення на чергування, а вранці від нанесених ударів він помер.

Про це повідомляють "Надзвичайні новини".

Чоловіка вирішив провчити молодший лейтенант, який не обмежився словесними зауваженнями.

Уже після першого удару 37-річний солдат впав і дуже сильно вдарився головою об асфальт. Перебуваючи у розташуванні військової частини, чоловікові було нанесено ще один удар по обличчю, від чого він вдарився головою об стіну.

"У лікарні солдата привезли у стані клінічної смерті. У нього була черепно-мозкова травма, садна і масивний вилив речовини мозку", - розповів Юрій Клименко, завідувач реанімацією Дубенської районної лікарні.

У загиблого залишилася дружина і двоє маленьких дітей.

Виявилося, що в планах керівництва військової частини було приховати те, що сталося.

Вбивця солдата - 30-річний молодший лейтенант Андрій Сніжко, який воював на Донбасі, має ряд нагород і навіть медаль "За відвагу". У суді він стверджував, що шкодує про скоєне, однак мотивів такої жорстокості по відношенню до товариша по зброї не пояснив.

Поки суд відпустив підозрюваного під заставу в розмірі 84 тисяч гривень, які потрібно буде заплатити протягом наступних кількох днів. Однак якщо вина молодшого лейтенанта буде доведена, йому загрожує 10 років тюремного ув'язнення.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення