На Рівненщині на підпільних складах вилучили понад тонну обробленого та необробленого "сонячного каміння". Про це повідомляє Нацпоіція України на своїй сторінці у Фейсбук
"Крім того, мотопомпи та пристосування для видобутку бурштину - шланги, шрейдери",-йдеться у повідомленні
Зловмисники експортували бурштин за межі країни.
Нагадаємо, що нещодавно 200 тисяч людей на Рівненщині займалися незаконним видобутком бурштину
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55