У Рівненській області після сильних злив райцентр Сарни опинився під водою. Станом на 2 серпня тривають роботи з відкачування води з ділянок приватних житлових будинків.
"Вчора, 1 серпня, в місті Сарни було відкачано воду з шести приватних домоволодінь і місцевого територіального центру соціальної допомоги населенню", – повідомляють в ДСНС.
Всього було відкачано понад 600 літрів води. Сьогодні залишилося "вибрати" воду ще на семи ділянках.
До надання допомоги населенню з відкачування дощової води залучено особовий склад 8-ї державної пожежно-рятувальної частини, одна одиниця спецтехніки ДСНС і дві мотопомпи.
Нагадаємо, нещодавно ми писали, що у Львові пройшла сильна злива і затопила півміста.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55