На суді щодо вбивства сім'ї в Гюмрі зажадали вигнати російських військових

 РБК

Судове засідання у справі російського військового Валерія Пермякова, який звинувачується у вбивстві семи осіб в місті Гюмрі у Вірменії, двічі переривався, повідомляє «Інтерфакс».

За даними агентства, на засіданні суду не були забезпечені умови для роботи всіх адвокатів правонаступників потерпілої сторони. Було оголошено 15-хвилинну перерву для організації відповідних робочих умов. Потім головуючий на судовому засіданні суддя Арутюн Мовсесян оголосив аналогічну перерву, після того, як один з представників потерпілої сторони — керівник ванадзорского офісу «Гельсінської громадянської асамблеї» Артур Сакунц — зажадав представити правові обґрунтовання присутності на засіданні російських військових у формі.

«Російські військові знаходяться тут, оскільки Пермяков вже засуджений до позбавлення волі гарнізонним військовим судом Росії і відбуває тут покарання в місці позбавлення волі. Ці люди забезпечують його безпеку», — пояснив суддя.

Перше судове засідання вірменського суду по справі Пермякова почалося раніше в п'ятницю на території 102-ї російської військової бази. Виїзне засідання обумовлено міркуваннями безпеки і виходить з інтересів ефективності процесу. Суд проходить у справі про вбивство родини Аветисян, включаючи двох малолітніх дітей. Воно було скоєно 12 січня 2015 року.

Пермякову пред'явлені звинувачення за пунктами 1, 5 і 8 частини 2 статті 104 (вбивство двох або більше осіб, вчинене з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, на замовлення, а також поєднаного з вимаганням, розбоєм або бандитизмом), за пунктами 3 і 4 частини 2 статті 175 (розбій, вчинений з незаконним проникненням у житло, сховище або приміщення, із застосуванням зброї або інших предметів, використовуваних як зброї) і частини 1 статті 34-329 КК Вірменії (незаконне перетинання державного кордону).

Обвинувачений визнав свою провину.

12 серпня гарнізонний військовий суд в Гюмрі визнав Пермякова винним за трьома статтями КК Росії — дезертирство, розкрадання зброї і його незаконне носіння, засудивши його до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Цю справу було виділено з кримінальної справи про вбивство в Гюмрі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення