На Сумщині чоловіка катували та вбили через 30 гривень. Про це повідомляє "Свідок НТН"
"Чоловік повинен був купити горілку, але зник разом із грошима. За що і поплатився. За словами матері загиблого, убивця і бив і катував і навіть вдарив сокирою нещасного. А сам нелюд під час слідчого експеримента зухвало розповів і показав як саме вбивав людину за 30 грн",-йдеться у повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55