Вчора, 11 листопада, в інфекційному відділенні Глухівської лікарні сталося самогубство. Про це повідомляє місцеве видання "Sumy Today".
53-річна мешканка одного з сіл Глухівського району наклала на себе руки через повішення.
Зі слів директора КП "Глухівська лікарня" Сергія Носкова, пацієнтка поступила до інфекційного відділення напередодні з району, у неї було підтверджене захворювання на COVID-19.
Покійна була заміжня, мала сина.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55