На Сумщині безвісти зникли четверо дітей. Про це повідомили у поліції.
Вчора поліцією Сумської області розпочато досудове розслідування за фактом зникнення чотирьох дітей: 2002, 2005, 2008, 2009 року. Діти вийшли з дому до школи інтернату, у якій у цей день були відсутні заняття. Наразі їх місцезнаходження невідомо.
Крім того встановлено, що усі діти є родичами та неодноразово прогулювали заняття.
Розпочато досудове розслідування за п.1 ч. 2 ст. 115 КК України.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55