На Сумщині застрягла вантажівка з контрабандною ікрою з Росії (фото, відео)

У Сумській області прикордонники затримали вантажівку з червоною ікрою, яка незаконно перетнула кордон з Росії. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Відзначається, що автомобіль УАЗ з вантажем ікри горбуші затримали в четвер пізно ввечері неподалік від села Порозок Великописарівського району Сумської області.

"Спільний наряд виявив автомобіль без номерних знаків, який незаконно перетнув кордон з Росії. Під час спроби затримання транспортного засобу він почав небезпечно маневрувати, у результаті чого застряг на бездоріжжі. Водій вискочив з кабіни і побіг назад, на територію Росії", - йдеться в повідомленні.

У кузові автомобіля правоохоронці виявили 11 контейнерів з червоною ікрою. Згідно з етикетками на коробках - це ікра горбуші з Камчатки. Загальна вага товару склала 275 кг.

"Зараз автомобіль разом з вантажем делікатесу, вартість якого може сягати близько 1 млн грн, доставлений до прикордонного підрозділу. Товар за встановленим порядком буде переданий працівникам Фіскальної служби", - говориться в повідомленні.

Тривають заходи із встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення