На суму 8,5 млн гривень: слідчого СБУ судитимуть за перевищення службових повноважень (фото)

Слідчі теруправління ДБР у місті Львові завершили досудове розслідування за фактом привласнення арештованих ювелірних виробів із золота та срібла на понад 8,5 мільйона гривень. Обвинувальний акт щодо співробітника СБУ направлено до суду, повідомляє прес-служба ДБР.

"У листопаді 2018 року в Міжнародному аеропорту Львів співробітники СБУ вилучили ювелірні вироби із золота та срібла вагою понад 24 кг, які громадянин перевозив незаконно. Після чого за фактом можливих протиправних дій митників, а саме ймовірного сприяння громадянинові в незаконному переміщенні цих виробів, було відкрито кримінальне провадження", - йдеться в повідомленні.

Наприкінці того ж року суд наклав на коштовності арешт. А в січні 2019 року один зі слідчих Служби безпеки України отримав тимчасовий доступ до ювелірних виробів для нібито проведення судових експертиз. Вже 14 січня співробітник СБУ протиправно повернув заарештовані ювелірні вироби "власнику".

Загальна вартість виробів в брухті становить 8 650 715 гривень.

Тепер слідчий звинувачується в перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 КК України). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від семи до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення