У столиці правоохоронці затримали двох громадян Туреччини, які організували транзит наркотику через Україну до країн Європейського Союзу. Про це повідомляє пресслужба МВС.
Наркозбувачі підшукували підприємців, які здійснювали свою діяльність у сфері міжнародних вантажних перевезень з Ірану до інших країн. Спершу злочинці перевірили цю схему, провівши «холості» поставки. Після успішного випробування каналу наркоторговці заховали героїн у пустотілу цеглу та направили в Україну. Загальна вартість вилученої партії забороненої речовини за цінами «чорного» ринку становить понад мільярд гривень.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55