На території Антикорупційного суду стався вибух

У ніч на 1 жовтня відбувся вибух невідомого предмету у внутрішньому дворі Вищого антикорупційного суду за адресою проспект Перемоги, 41. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на пресслужбу ВАКС.

“У четвер, в ніч на 1 жовтня, відбувся вибух невідомого предмету у внутрішньому дворі Вищого антикорупційного суду за адресою просп. Перемоги, 41, у результаті якого виявлено пошкодження фасаду будівлі. За попередніми даними, інцидент стався, ймовірно, з використанням невідомого вибухового пристрою”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що на місце події прибули працівники Солом’янського управління поліції ГУНП у Києві та вирішується питання щодо внесення відомостей до ЄРДР за даним фактом та початку здійснення розслідування.

Також ВАКС звернувся до Вищої ради правосуддя та до Генерального прокурора з проханням про вжиття заходів реагування.

“Цю подію ВАКС розцінює як факт втручання у діяльність щодо здійснення ним правосуддя у спосіб, небезпечний для життя і здоров’я, спрямованого на перешкоджання виконання суддями ВАКС своїх службових обов’язків”, — зазначається в повідомленні.

Окрім тго, наголошується, що разом із тим, Вищий антикорупційний суд продовжує працювати у штатному режимі та здійснювати правосуддя.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення