У Дніпрі 26 березня, з даху дитсадка впав чоловік.
Про це повідомляє "Дніпро оперативний" з місця подій.
35-річний чоловік переліз через паркан дитсадка, піднявся на дах двоповерхової будівлі по пожежній драбині і зістрибнув вниз. Правоохоронці, які прибули на місце події, виявили труп.

На тілі також виявили різані рани на зап'ястях обох рук загиблого. Правоохоронці також виявили кров на стінах будівлі - ймовірно, самогубець перерізав собі вени склом від розбитої пляшки, а потім від крововтрати знепритомнів і впав з будівлі. Особа загиблого встановлена, він зловживав алкоголем.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55