На Тернопільщині багатодітну матір визнали винною у вбивстві співмешканця.

Прокурором у суді доведено, що 15 липня 2018 року близько 21 години, обвинувачена у кухні житлового будинку задушила співмешканця під час побутового конфлікту, який виник при спільному вживанні спиртного.
Враховуючи пом’якшуючі обставини - наявність трьох неповнолітніх дітей, визнання своєї вини, судом призначено їй покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55