На Тернопільщині мати побила дворічного сина: малюк у реанімації

 СЕГОДНЯ

У Тернопільській області мати до напівсмерті побила дитину. Як виявилося, таким звірячим способом свого дворічного сина виховувала 37-річна жителька села Криволука Чортківського району. Дитину, в край тяжкому стані, з зовнішньої гідроцефалією і синцями по всьому тілу медики на "швидкій" доставили до реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні.

"До медичної установи з дитиною приїхав батько, а мати в той час давала свідчення в Чортківському відділі поліції. Жінка розповіла, що кілька днів тому побила сина за те, що той плакав. За її словами, вдарила хлопчика двічі рукою, дитина впала на підлогу", – повідомляють у поліції.

Однак батько по-іншому описав події того дня. За його словами, коли він повернувся додому, то в будинку був страшний крик. Дружина, тримаючи на руках молодшу дитину, яких в родині п'ятеро, і кулаками била дворічного сина. Тоді ніхто навіть не подумав викликати лікарів, поки через кілька днів хлопчик не втратив свідомість.

Наразі поліцейські встановлюють обставини отримання дитиною тілесних ушкоджень. Відкрито досудове розслідування – злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення