На Тернопільщині на території підприємства знайшли понад десяток людських скелетів

 СЕГОДНЯ

Скелети чотирнадцяти чоловік, розстріляних в період Другої світової війни, виявили під час розкопок в місті Шумськ Тернопільської області.

"У цій місцевості представники львівської громади проводять розкопки і займаються пошуком жертв політичних репресій та війн. Під час робіт на території одного з приватних підприємств вони виявили поховання чотирнадцяти тіл, а саме – скелетовані останки невідомих. За попередньою інформацією, всі люди загинули від рук енкаведистів після 1945 року", – повідомляють у поліції.

Про цю знахідку керівник групи повідомив до місцевого відділення поліції. Після фотозйомок, останки вилучили і направили до моргу. Вирішується питання про передачу останків на судово-медичну експертизу, щоб встановити причини смерті.

Відкрито досудове розслідування – умисне вбивство з корисливих мотивів.

Раніше у Львові на території костелу знайшли масові поховання людей.

Також під час проведення розкопок у дворі колишнього катівні НКВС і гестапо у Львові "Тюрма на Лонцького" виявили два місця масових поховань людей, яких просто засипали побутовим і будівельним сміттям. Дослідники припускають, що це жертви НКВС періоду з 1939 до 1941 року.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення