До інфекційного відділення Збаразької центральної районної лікарні, з попереднім діагнозом харчове отруєння, госпіталізовано 12 студентів (2003 - 2005 р.н.). Про це повідомляє ДСНС.
За інформацією ДСНС, студенти вживали їжу в їдальні Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою підготовкою. Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55