У селі Вертелка Зборівського району Тернопільської області під вантажівкою провалився аварійний міст. Про це повідомила місцева жителька Ольга Смолінська в Facebook.
Жінка зауважила, що міст вже давно був аварійним, попри її звернення до місцевої та обласної рад ніхто не хотів допомагати людям.
Вона також повідомила, що на щастя ніхто в ДТП не постраждав. Місцеві жителі розкритикували дії влади.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55