Плюсова температура у грудні вплинула на природній годинник рослин, і через потепління на Тернопільщині у декого навіть почала цвісти полуниця, пишуть Тернополяни.
Так, мешканка Кременеччини Наталія Чугалінська поділилася світлиною полуниці з городу, яка зацвіла.
На фото справді можна побачити, що між листками ягоди ховається білий цвіт. У коментарях люди жартують, що до різдвяних свят ягоди вже дозріють і можна буде частуватися плодами.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55