На Тернопільщині виявили вогнище коронавірусу

На півночі Тернопільської області в Шумському районі зафіксували великий спалах коронавірусу COVID-19 - заразилися вже 25 осіб. Про це напередодні ввечері розповів глава Шумської райдержадміністрації Віталій Кудлак на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні (15 березня) ми отримали 21 підтвердження захворювання на коронавірус серед жителів нашого району. Якщо враховувати попередні дані, на сьогоднішній день у нас в цілому 25 підтверджених випадків", - повідомив Кудлак.

За даними джерел LB.ua, спалах захворювання стався навколо храму, де по черзі правлять служби священики УПЦ Московського патріархату і Православної церкви України.

Перші три пацієнти в Шумську були з церковного хору Московського патріархату, а нульовим пацієнтом, швидше за все, була одна зі співробітниць районної лікарні, яка співає в ньому, - пише видання.

На сайті Шумської РДА кажуть, що масове захворювання на коронавірус стало наслідком "нехтування правилами карантину".

"Не ходіть без потреби по вулицях, не відвідуйте ринки, магазини, моліться вдома, тому що храми теж стали вогнищами небезпеки зараження коронавірусом", - сказано в повідомленні.

загрузка...

Більше новин