У Тернопільській області ввечері 19 березня з рейок зійшов один з вагонів пасажирського потяга. Дизельний поїзд курсував за маршрутом Тернопіль-Заліщики
Ніхто з півсотні пасажирів не постраждав. Їх пересадили у перший вагон потяга. Під час огляду на рейках експерти виявили подряпину бетонних шпал довжиною 160 метрів. Зараз триває перевірка і з’ясовують остаточні причини аварії
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55