У місті Генічеську Херсонської області випав перший сніг. Фото засніженого міста опублікував сайт "Херсон Типовий".
"Першим містом у Херсонській області, куди прийшла справжня зима зі снігом, став курортний Генічеськ", - йдеться в повідомленні.
Перший сніг засипав землю і залишився лежати на деревах.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55