На Україну насувається потужний снігопад

 Апостроф

Українцям слід готуватися до погіршення погоди і снігопадів, які накриють країну до 13 січня. Такі дані наводить радар погоди, на якому можна відстежити зміну погодних умов на кілька днів вперед.

Судячи з прогнозом синоптиків, похолодання з рясними снігопадами буде огортати України з сьогоднішнього дня, 10 січня.

Спершу погіршення погодних умов очікується в південних регіонах України та в Криму, а до вечора сніжитиме вже в центральних і східних областях.

До завтрашнього дня, 11 січня, сніжна погода охопить практично всю лівобережну Україну, в тому числі і Київську область. В Одесі очікується до -2, в Харкові - до -9, а в Києві - до -5.

12 січня сніг очікується в центральних, північних і східних областях, за винятком Запорізької, Сумської, Херсонської та Миколаївської областей. Також на радарі показує, що опади можливі на Буковині і у Львівській області, а стовпчики термометрів в Києві опустяться до -6, а в Харкові - до -12 градусів.

Істотні снігопади і похолодання до -14 вже прийде в Україну 13 січня, і зачепить практично всі регіони, за винятком Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Херсонської, Миколаївської областей та Криму.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення