На Лівобережному пляжі у Маріуполі відпочивальники помітили змій. Плазунів зустрічали і на узбережжі, і в воді. Про це повідомляє місцеве видання "Вечерний Мариуполь".

За словами фахівців, влітку у змій настає активна пора. Шлюбний період пройшов, вони шукають їжу і комфортне місце. Не всі плазуни є отруйними. А ось укус гадюки може викликати алергічну реакцію.

Якщо ж ви помітили змію:
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55