У селищі Погребищі на Вінниччині 45-річний місцевий погрожував підірвати гранату Ф-1. Про це повідомляє Нацполіція.
"Під час обшуку домоволодіння правопорушника працівники поліції виявили більше десятка набоїв різного калібру. Вилучене направлено на експертизу", - йдеться у повідомленні.

Чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55