У Вінницькій області суд визнав лікаря винним в отриманні неправомірної вигоди і призначив покарання у вигляді штрафу та позбавлення права обіймати посади у військово-лікарських комісіях і входити до їх складу строком на 3 роки. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Вінницької області.
Суд визнав винним одного з членів військово-лікарської комісії з питань військово-лікарських експертиз об'єднаного районного військового комісаріату Вінницької області за ч. 1 ст. 368 КК України і призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 1400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 23800 гривень з позбавленням права обіймати посади у військово-лікарських комісіях і входити до їх складу строком на 3 роки.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55