На Вінниччині пенсіонерку покарали штрафом у 11 тисяч грн за яблука

У Вінниці зі старенької жінки за продаж яблук з власного городу біля власного будинку держава стягла штраф у розмірі майже 11000 гривень. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук автора та ведучого "Надзвичайних Новин" Костянтина Стогнія.

"Програма Надзвичані Новини, ясна річ кримінальна, але як оминути ту несправедливість, що є чи не в кожному листі до редакціі? От і сьогодні дивлюсь на хронометраж програми і гадаю: про що глядачу розповісти - про вбивство на Дніпропетровщині чи про непросту ситуацію з бабусею, в якоі з мізерноі пенсіі примусово почали вираховувати штраф?

Остання ціна на ліки просто вибила землю з-під ніг у Надії Михайлівни. Аби хоч якось виживати на свою пенсію, сплачувати комірне та не вмерти з голоду, сімидесятип'ятирічна вінничанка взялася приторговувати яблуками з власного саду. Продавала біля свого будинку у центрі міста.

Торгувала старенька не щодня. Та й заробітків великих її фрукти - не приносили. Бабуся говорить: "Яблука не завжди продавалися. Іногда бувало, шо кіло-два продається, іногда бувало тут ходили дєтки, дєвочка і мальчик з якоїсь бідної сім'ї, вони завжди підходять - даєм. Без грошей." Утім, підходили не лише діти, а ще й муніципальна поліція",- розповів журналіст.

За словами Костянтина Стогнія, торгувати на тротуарі не дозволяли. Відтак, після кількох попереджень склали на пенсіонерку протокол. А далі - штраф. Майже 11.000 гривень. Бабуся той шалений штраф сплатити не змогла - то в неі з пенсіі почали вираховувати в дохід держави.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення