На Вінниччині повісився демобілізований АТОвець

 Depo

В Жмеринці у зашморгу знайшли 44-річного демобілізованого бійця Ігоря Саса. Про це повідомляє журналістка Вікторії Микитюк.

Повідомляється, що за словами знайомих загиблого, чоловік скаржився на постійний головний біль, адже був травмований на війні і фізично, і морально.

"Ігор до трагічних подій на Сході працював електриком. У 2014 році був одним із перших, хто пішов захищати наш спокій. Служив у 72 бригаді (Біла Церква) водієм-механіком. Разом із побратимами були під Свердловськом, Амвросіївкою, Краснопартизанськом, Мар’янівкою… Прикривали прикордонників, оскільки вони не були укомплектовані важкою технікою і не могли протистояти такому вторгненню. Спочатку все було спокійно, адже могли дати достойну відсіч. А тоді почалось Зеленопілля… Бойовики здійснювали постріли з відстані понад 15 км з боку державного кордону з РФ. Техніка підбита, підкріплення не було. Ігор не раз згадував, як йому доводилось вивозити КамАЗом загиблих, серед яких шукав своїх хлопців. Коли вирвався дивом із того пекла, у військовій частині Ігоря пічкали заспокійливими таблетками, бо руки тремтіли. Додому приїхав контуженим, із наполовину втраченим слухом", - розповіли журналістці знайомі загиблого бійця.

Після тієї клятої війни Ігор Сас довго мовчав. Мертві побратими часто приходили до нього уві сні.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення