У неділю 26 липня на залізничній станції у Харківській області помітили чоловіка з пакетом, у якому знаходилися предмети, схожі на гранати.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

Правопорушником виявився мешканець міста Ізюма, 1975 року народження. Чоловік розповів, що боєприпаси він викопав у лісосмузі неподалік від рідного міста.
Чоловік мав при собі патрон калібру 14,5 мм, 3 гранати із запалами до них, сигнальну ракету, підствольну гранату.
Вилучене буде направлено на експертне дослідження.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55