На Волині чоловік, який раніше працював на шахті, вчинив самогубство на території власного помешкання. Про це повідомляє БУГ з посиланням на власні джерела.
Трагедія сталася у селі Морозовичі Поромівської громади Володимирського району. Чоловік повісився. Померлому було 63 роки, раніше чоловік працював на шахті.
Внесене кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ (самогубство), проводиться досудове розслідування.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55