На Волині, в селищі Маневичі, на території одного з держпідприємств загинув 62-річний чоловік, який працював там електриком.
"Під час проведення робіт з технічного обслуговування мостового крана електрик впав з висоти крана, і отримав смертельні тілесні ушкодження", – повідомляє поліція Волинської області.
У поліції почали досудове розслідування (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).
Нагадаємо, нещодавно в місті Новояворівськ на будівництві з висоти дев'ятого поверху впав робітник – 40-річний місцевий житель.
Раніше повідомлялося, що у Львові, на території церкви, під час будівельних робіт з висоти другого поверху зірвався чоловік і загинув.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55