В одному із сіл Ківерцівського району Волинської області на весіллі отруїлися гості.
"За даним фактом слідчі почали кримінальне провадження. Йдеться про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням", – сказано в повідомленні.
Святкування проходило в суботу, 28 липня, в одному з розважальних закладів району. На даний час до Волинської обласної інфекційної лікарні госпіталізовано 6 осіб. Загрози їхньому життю немає.
Правоохоронці з'ясовують усі обставини інциденту, досудове розслідування триває.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55