На всій території Сирії припинено енергопостачання

 BBC

На всій території Сирії в четвер відключилася електрика, причини події поки не встановлені. За словами жителів Дамаска, місто було повністю знеструмлено у 13:00 за місцевим часо. Мобільні провайдери також попередили про можливі перебої в роботі інтернету.

Як повідомляють міжнародні агентства, зараз фахівці намагаються встановити причину того, що сталося. Міністерство енергетики країни офіційно заявило, що робить все можливе для якнайшвидшого відновлення енергопостачання. У відомстві сподіваються, що повернути світло вийде протягом наступних кількох годин.

Перебої з енергопостачанням за п'ять років громадянської війни траплялися в різних регіонах Сирії неодноразово, однак випадки відключення електрики на території всієї країни досі вкрай рідкісні. Минулого тижня в Сирії набуло чинності перемир'я, угоду про яке підписали всі сторони конфлікту, крім екстремістських угруповань "Ісламська держава" і "Фронт Ан-Нусра", визнаних у багатьох країнах терористичними.

Незважаючи на регулярні повідомлення про порушення режиму припинення вогню, в цілому, на думку спостерігачів, воно дотримується

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення